Dzień Fizjoterapeuty w Ortopedicum

Z okazji Dnia Fizjoterapeuty (8.09.2015 r.) odbyły się w Ortopedicum otwarte zajęcia „Zdrowy Kręgosłup”. Nasz wykwalifikowany zespół fizjoterapeutów zaprezentował uczestnikom (26 osób),  jak w każdym wieku skutecznie zadbać o kręgosłup.  

Ćwiczenia, które zaproponowaliśmy w pierwszej – dynamicznej - części spotkania, to jedna z najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej, zarazem połączenie kilku atrakcyjnych metod w tym: ABT, PILATES, TBC czy FITTBALL.

W drugiej części spotkania zaprosiliśmy na zajęcia: „Zdrowy Kręgosłup” – AUTOTERAPIA. Podczas zajęć uczestnicy poznali sposoby, jak niwelować  bóle pleców, problemy ze stawami, oraz jak samodzielnie ćwiczyć, aby uniknąć problemów przez długie lata.

Przeprowadzona po zajęciach ankieta pokazuje, że w większości wszyscy uczestnicy wysoko ocenili sposób prowadzenia zajęć oraz wyposażenie kliniki. Wszyscy jednogłośnie podkreślali kompetencje, życzliwość i zaangażowanie fizjoterapeutów. Dziękujemy!

Kolejne edycje programu „Zdrowy Kręgosłup” odbędą się niebawem. Wszystkich zainteresowanych już dzisiaj serdecznie zapraszamy!

rehabilitacja Kraków
leczenie bólu Kraków
Diagnostyka i leczenie bólu
Diagnostyka i leczenie bólu