Wydarzenia Archiwalne

 • Stoisko Szpitala Ortopedicum na EXPO 15. PZU Cracovia Maraton

  W dniach 12.05.-14.05.2016 r. zespół fizjoterapeutów Szpitala Ortopedicum był obecny na EXPO 15. PZU Cracovia Maraton na stadionie miejskim im. H. Reymana.

 • Turnusy rehabilitacyjne

  W trosce o naszych Pacjentów wprowadziliśmy turnusy rehabilitacyjne (jak w sanatorium).

  Turnusy to nowy model zajęć rehabilitacyjnych w naszym ośrodku. Celem pobytu w ramach turnusów rehabilitacyjnych w Ortopedicum jest możliwie szybki powrót Pacjenta do pełnej sprawności,

 • Kurs: „Wyroby medyczne” w Szpitalu Ortopedicum

  W dniach 18.-19. marca 2016 r. odbył się w Szpitalu Ortopedicum w Krakowie kurs: „Wyroby medyczne”, którego organizatorami było centrum szkoleniowe Akademia Aesculap z Nowego Tomyśla oraz Wydział Farmaceutyczny Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

 • Spotkanie szkoleniowe z udziałem członków Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego - Oddział Małopolski

  W dniu 8.01.2016 r. w Szpitalu Ortopedicum odbyło się spotkanie szkoleniowe na temat: „Zastosowania rehabilitacji u pacjentów ze schorzeniami reumatologicznymi” , w którym udział wzięli członkowie Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego - Oddział Małopolski.

 • Zapraszamy do Ortopedicum na badanie postawy u dzieci

  W trosce o zdrowie Państwa dzieci oraz w ramach prowadzonej w szpitalu Ortopedicum gimnastyki korekcyjnej zapraszamy uczniów szkół podstawowych wraz z rodzicami na bezpłatne badanie postawy u dzieci.

   

 • Szpital Ortopedicum po raz pierwszy wystartował w PZU Cracovia Półmaratonie Królewskim

  Szpital Ortopedicum po raz pierwszy wystartował w PZU Cracovia Półmaratonie Królewskim i promując Dział Rehabilitacji, znalazł się wśród wystawców EXPO Półmaratonu, zorganizowanego w dniach 22.10.-24.10.15 r.  w największym obiekcie widowiskowo- sportowym Krakowa – Tauron Arenie.

 • Bezpłatne badanie oceniające ryzyko upadku

  Dnia 30 czerwca 2016 r. w godz. 16.00 – 18.00 fizjoterapeuci Szpitala Ortopedicum w Krakowie (ul. Koło Strzelnicy 3) zapraszają osoby 60+ na BEZPŁATNE BADANIE OCENIAJĄCE RYZYKO UPADKU

 • Dzień Fizjoterapeuty w Ortopedicum

  Z okazji Dnia Fizjoterapeuty (8.09.2015 r.) odbyły się w Ortopedicum otwarte zajęcia „Zdrowy Kręgosłup”. Nasz wykwalifikowany zespół fizjoterapeutów zaprezentował uczestnikom (26 osób),  jak w każdym wieku skutecznie zadbać o kręgosłup.