Sklep medyczny

 

Specjalistyczny Punkt Zaopatrzenia Ortopedycznego

i Rehabilitacyjnego

A.Z.M. MEDICAL s.c.

 

 


Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów szpitala ORTOPEDICUM stworzyliśmy Specjalistyczny Punkt Zaopatrzenia Ortopedycznego i Rehabilitacyjnego. Jest to miejsce, w którym znajdą Państwo wszystkie niezbędne produkty medyczne, potrzebne po zabiegach operacyjnych, pomocne w rehabilitacji i dalszej rekonwalescencji. Kule, ortezy, stabilizatory, buty pooperacyjne, balkoniki, gorsety, wózki inwalidzkie to tylko przykładowe produkty, które oferujemy Naszym Pacjentom.

 

 


Firma A.Z.M. MEDICAL s.c. współpracuje z wieloma firmami na rynku polskim i międzynarodowym w celu doboru najbardziej optymalnego dla pacjenta zaopatrzenia ortopedycznego, niezbędnego w kompleksowym leczeniu , rehabilitacji a także w profilaktyce zdrowotnej.

Oferujemy profesjonalną pomoc kompetentnego zespołu Fizjoterapeutów dla których priorytetem jest dobro i zadowolenie pacjenta oraz rzetelna, profesjonalna obsługa. Służymy pomocą przy doborze specjalistycznego sprzętu, który również możemy dostarczyć do domu Pacjenta.Serdecznie zapraszamy !


Godziny otwarcia:
pon, śr, pt 8.00-16.00
wt, czw 10.00-18.00
tel. 734-179-843