Live-Surgery organizowany przez G R E C M I P i Szpital Ortopedicum

Szanowni Państwo,
 
 
G R E C M I P  (Group of Research and Study in Minimally Invasive Surgery of the Foot)
 
oraz 
 
Szpital Ortopedicum w Krakowie
 
mają przyjemność serdecznie zaprosić na pierwsze w Polsce szkolenie typu "Live-Surgery" dotyczące chirurgii przezskórnej przodostopia
 
PIERWSZE KROKI W CHIRURGII PRZEZSKÓRNEJ STOPY - KURS TECHNIK MINI-INWAZYJNYCH Z TRANSMISJĄ OPERACJI NA ŻYWO
 

Szkolenie odbędzie się w piątek 2 czerwca 2017r w godz. 8:00-16:00 w szpitalu Ortopedicum, ul. Koło Strzelnicy 3 w Krakowie. W programie część teoretyczna obejmująca wykłady, transmisja operacji na żywo połączona z dyskusją, warsztaty na syntetycznych kościach (sawbones), prezentacje sprzętu i narzędzi koniecznych do przeprowadzenia operacji technikami małoinwazyjnymi.
 
Prowadzący:  dr Wiktor Boroń (Polska) dr Piotr Chomicki-Bindas (Polska) dr Paul Mielcarek (Francja) dr Joel Vernois (UK) dr Andrzej Warzocha (Polska) 
 
Zapisy wyłącznie online pod adresem: http://www.grecmip.org/courses/courses/28-live-surgery-cracow-poland  (konieczna rejestracja na stronie GRECMIP)
 
Opłata rejestracyjna:  120 Euro do 30.04.2017, 150 Euro po 30.04.2017. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Szkolenie prowadzone w j. polskim i częściowo w j. angielskim, bez tłumaczenia.
 
Przez ostatnie lata obserwujemy dynamiczny rozwój chirurgii stopy w Polsce. Obejmuje to również wprowadzanie nowych, dotąd niedostępnych narzędzi i technik operacyjnych. GRECMIP to międzynarodowa grupa specjalistów, skupiona na rozwoju i doskonaleniu technik małoinwazyjnych, przezskórnych i artroskopowych w chirurgii stopy i stawu skokowego. Skupia chirurgów zainteresowanych stosowaniem i promocją tych technik. W tym celu organizowane są regularnie kursy i kongresy. Aby poszczególne techniki zostały uznane przez GRECMIP, muszą mieć udowodnioną skuteczność i być powtarzalne. Przed nami wyjątkowa okazja zapoznania się i przedyskutowania tych metod leczenia z praktykami, obejrzenia operacji na żywo, a także spróbowania posługiwania się narzędziami do chirurgii przezskórnej na syntetycznych modelach.


Do zobaczenia w Krakowie
 
Komitet organizacyjny: Piotr Chomicki-Bindas, Wiktor Boroń, Andrzej Warzocha
 
 
www.grecmip.eu           www.ortopedicum.pl